MagneAlm Forte

MagneAlm Forte
sleva
13%
PDK 010101
Výrobce
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
170 Kč 195 Kč

MagneAlm Forte je přípravek s obsahem hořčíku a vitaminy B1, B6, B9 a B12

MagneAlm Forte je přípravek s obsahem hořčíku, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k normální činnosti svalů a k udržení normálního stavu kostí a zubů. Navíc je obohacen o vitaminy B1, B6, B9 a B12. 

Složení: Citrát hořečnatý, plnidla mikrokrystalická celulóza, předželatinovaný kukuřičný škrob, stabilizátor polyvinylpyrolidon, potah tablety (stabilizátory hydroxypropylcelulóza, hydroxypropylmethylcelulóza, protispékavá látka talek, barvivo oxid titaničitý), protispékavé látky mastek a stearan hořečnatý, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, kyselina listová, hyanokobalamin 

Doporučená denní dávka: 1 tableta 2x denně 

Upozornění: Výrobek neobsahuje lepek. Není určen dětem do 3 let. Doplněk stravy nenahrazje pestrou stravu Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovejte mimo dosah dětí! Neužívejte v případě přecitlivětosti na některou ze složek. Těhotné a kojící ženy po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. 

Skladování: Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci. 

Obsah: 50 tablet  + 10 ZDARMA

Výrobce: AlmaPharmo s.r.o. 

Zpět na výběr produktů