ASTRID SUN Dětské mléko na opalování OF 50 200 ml

PDK 02030405
Výrobce
Stav skladem
228 

Praktické dvojbalení Astrid Sun Dětské mléko na opalování OF 30 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*/VL*) a Astrid Sun Hydratační mléko na opalování OF 15.

Astrid Sun Dětské mléko na opalování OF 50 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*/VL*) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla. Mléko obohacené o provitamin D a β-glukan, který napomáhá stimulaci přirozené obranyschopnosti pokožky, bylo speciálně vyvinuto pro ochranu citlivé dětské pokožky. Složení bylo vyvinuto tak, aby se minimalizovalo riziko alergických reakcí. Voděodolné. 

Astrid Sun Hydratační mléko na opalování OF 15 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*/VL*) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla. Voděodolné. 

Použití:

Před použitím důkladně protřepejte. Nanášejte na suchou pokožku před pobytem na slunci a rozetřete. Nestříkejte přímo na obličej, aplikujte na dlaně a pak rozetřete vyjma okolí očí. Aplikujte v množství úměrném velikosti dítěte.

Zpět na výběr produktů