Lízátka Mniam CITRÓN s xylitolem a stevií, 40 ks

PDK 1232
Výrobce
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
549 

Doplněk stravy Zdravé lízátko MNIAM-MNIAM s různou příchutí obsahuje sladidla: finský xylitol (rostlinná látka získaná z březových stromů) a 2steviol-glykosidy (získané ze Stévie, rostliny původem z Jižní Ameriky s velmi nízkým glykemickým indexem, 3

1Konzumace potravin obsahujících xylitol místo cukru napomáhá chránit správnou mineralizaci zubů. Výrobek neobsahuje cukry a konzervační látky. Kromě toho je lízátko obohaceno o vitamíny D a C, které podporují správnou funkci imunitního systému. Vitamin D pomáhá udržovat zdravé kosti, zuby a podporuje správnou funkci svalů. Rovněž ovlivňuje proces dělení buněk. Vitamin C podporuje správnou produkci kolagenu, zajišťuje správnou funkci kostí, chrupavek, kůže a zubů. Složení: sladidla: xylitol, steviol-glykosidy; plnící prostředek: isomalt; sušené citrony (2,2%); regulátor kyselosti: kyselina citronová; protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, arabská guma; přírodní citrónová příchuť; Kyselina L-askorbová (vitamin C); cholekalciferol (vitamin D); barviva: kurkumin.

Doporučené denní dávkování, nezbytné pro příznivý zdravotní účinek přípravku: 1-2 lízátka denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku, tj. 2 lízátka denně.

Výrobek je určen pro dospělé a děti starší 3 let. Upozornění: Doplněk stravy nelze použít jako náhradu (náhražku) vyvážené stravy. Mějte na paměti nutnost jíst vyváženým způsobem a vést zdravý životní styl. Nadměrná spotřeba může mít za následek projímavé účinky.

Spotřebujte do: datum je vytištěno na jedné straně obalu / datum je také číslo šarže. Podmínky skladování: Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah dětí. Nestejnoměrná barva lízátka je způsobena přírodními složkami.

Tabulka:

finský xylitol a stevia2
přísady rostlin
bez cukru
sušené citrony/maliny/jahody/ananas
přírodní příchutě a barviva
žádné konzervační látky
bezlepkové

Balení obsahuje 40 lízátek (40 x 6g); Čistá hmotnost: 240 g

Spotřebujte do: viz balení

Zpět na výběr produktů