Oral-B Elektrický kartáček Genius Pro 8900 Cross A

Oral-B Elektrický kartáček Genius Pro 8900 Cross A
sleva
18%
PDK 123456789
Výrobce ORAL B
Stav skladem
3 290 Kč 3 999 Kč

 

Zubní kartáček Oral B Genius Pro 8900Cross aktion 1+1

Balení s dvěma kartáčkovými těly, třemi hlavicemi držákem na mobilní telefon je spolehlivou výbavou. Inovovaný elektrický kartáček se senzorem tlaku a možností propojení s aplikací ve Vašem mobilním telefonu, potěší i osoby se zálibou v moderních technologiích.

Kartáček je vybaven kroužkem SmartRing, který mění svojí barvu v podle toho jak si čistíte zuby. Prostřednictvím SmartRing dostává informace od senzoru tlaku, časovače a také propojení kartáčku s Vaším mobilním telefonem.

Kartáček má 5 režimů čištění: Daily Clean – režim pro každodenní čištění; Sensitive – jemné, ale přesto důkladné čištění citlivých oblastí; Whitening – výjimečné leštění zubů pro příležitostné nebo každodenní použití; Gum Care – jemná masáž dásní; Pro-Clean – režim pro intenzivní 3D čištění.

Pomocí bluetooth spárujte kartáček s vaším chytrým telefonem, získáte zcela nové možnosti jak sledovat svou zubní hygienu v reálném čase již během čištění. Díky speciální aplikaci Oral-B App, která je dostupná pro Apple a Android můžete mít přehled o průběhu čištění. Kartáček již má i senzor snímání pozice kartáčku, proto při čištění už nevynecháte ani jeden zub.

Zažijte čistící sílu nejpropracovanějšího kartáčku CrossAction. Čistící štětiny mají různou délku a jsou sestaveny v různých úhlech, díky čemuž vyčistí větší plochu zubu a dosáhnou dále do mezizubních prostor.

Čisticí technika 3D od Oral-B je založena na současné pulsaci a rotaci čistící hlavice (až 8 800 čistících pohybů za minutu a 40 000 pulzací ve srovnání se 600 u manuálního zubního kartáčku). Štětiny kartáčku oscilují dovnitř a ven, aby důkladně obklopily každý zub a odstranily plak. Pulzy naruší strukturu usazeného plaku a rotační pohyb jej pak snadněji odstraní. Zároveň kartáček pracuje šetrně, proto nepoškozuje zuby ani dásně.

K podpoře optimálního čistění má zubní kartáček zabudovanou funkci kontroly tlaku. Pokud na zubní kartáček příliš zatlačíte, rozsvítí se kroužek SmartRing, který Vás upozorní, abyste tlak snížili. Kromě toho uslyšíte během čistění zubů také jiný zvuk. Tato funkce šetří Vaše dásně a výrazně napomáhá zdraví Vašich zubů.

Zubní lékaři doporučují čistit zuby po dobu dvou minut. Profesionální časovač vám zvukem v 30sekundových intervalech připomene, že máte přejít na další část chrupu a nakonec oznámí konec čištění. Díky této funkci si můžete být jisti, že vaše zuby jsou optimálně a rovnoměrně vyčištěné.

Kartáček se díky nové Lithium-ionové baterii rychle nabíjí a vydrží v provozu až 12 dní provozu při čištění zubů 2x denně po dvou minutách. Stav baterie můžete sledovat díky indikátoru nabíjení.

Balení obsahuje 2x tělo kartáčku Braun Oral-B Genius 8900, 1x čistící hlavice CrossAction, 1x čistící hlavice Sensitive, 1x čistící hlavice 3D white, 1x nabíječka, 1x úložiště pro kartáčkové hlavice, 1x držák na mobilní telefon, 1x luxusní cestovní pouzdro.

Zpět na výběr produktů